• עקבו אחרינו:
 התקשרו אלינו כניסת משתמשים

ריכוז מסמכים בנדלן

ריכוז מסמכים בנדלן

כל רכישה של דירה מלווה בערימות של ניירת, הסכמי מכר, חתימות על שינויים, קבלות על תשלומים ששולמו, סוגיות מיסוי ועוד מסמכים רבים וחשובים.
אחת הבעיות שלעתים רוכשי דירה נתקלים בהם היא חוסר סדר או אובדן של מסמכים חשובים בכל תהליך רכישת הדירה עד לקבלת המפתח.
בחברת פולי ניהול פרויקטים בנדל"ן זיהו את הבעיה הזו והחליטו במסגרת פורטל פולי, להעניק לה פתרון שיאפשר לכל רוכש דירה גישה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומכל מקום,
גישה לכל המסמכים המשפטיים הנוגעים לדירתו. טסתם לחופשה בחו"ל ופתאום יצר אתכם קשר אדריכל השינויים? אין בעיה –
תוכלו להיכנס מכל מחשב ולהעביר אליו את המסמכים הרלוונטיים או להבין את מהות השינוי בדירה.

פורטל פולי מתעד משפטית את כל הקשר בין היועצים השונים האמונים על פרויקט הבנייה, קרי עו"ד, אדריכל, רואה חשבון או נציג היזם,
כל סיכום נרשם במערכת פולי ומתויק במסגרת המסמכים החתומים. בנוסף, בעזרת המערכת ניתן להתעדכן אונליין לגבי התקדמות הפרויקט,
לקבל דיווחים ממפקח הנדסי בנוגע לבנייה ולראות תיעוד של תמונות מאתר הבנייה. לעתים, במידה ויש הסכמה מצד יזם הנדל"ן , מאפשרת מערכת פולי שידור וידאו רציף מאתר הבנייה. 

ריכוז מסמכים בנדל"ן בעת רכישת דירה הוא חשוב מאין כמוהו ומסייע בתיעוד דיגיטלי איכותי של כל העלויות הנלוות והשיפורים בדירה.
כך למשל, התיעוד מסייע במצב שבו תרצו למכור את הדירה מיד עם קבלת המפתח. הרוכשים הפוטנציאליים יבקשו לדעת מהן התוספות בדירה מעבר למפרט הבסיסי,
כדי שאתם תוכלו להצדיק את המחיר שדרשתם עליה. אם תגבו את טענותיכם במסמכים משפטיים הן יקבלו תוקף אמין יותר בעיני הרוכש ולכם מלאכת המכירה תהיה מהירה הרבה יותר.
כמובן שלריכוז המסמכים יתרונות גם משפטיים במצב של דרישות מטעם רשויות ממשלתיות כמו חיבור לחברת חשמל, מים או דרישות של משרד הפנים. 

רוכשי דירה חדשה, אל תקלו בחשיבות ריכוז המסמכים, דאגו שליזם שלכם תהיה מערכת אינטרנטית מסודרת המתעדת את כל החוזים והמסמכים המשפטיים. 

 

  • ריכוז מסמכים בנדלן