• עקבו אחרינו:
 התקשרו אלינו כניסת משתמשים

אודות

אודות פולי - ניהול וקידום פרויקטים בנדל"ן

חן זאדה החלה את דרכה בתחום הנדל"ן לפני למעלה משני עשורים והתמחתה בתחילת דרכה  בשיווק פרויקטים של נדל"ן. היא ניהלה עשרות אנשי מכירות בחברת הנדל"ן אמבסדור, ולאחר מכן הקימה את חברת השיווק חן נדל"ן במסגרתה שיווקה פרויקטים שונים. בהמשך חן זאדה ארגנה קבוצות רכישה ומסרה בהצלחה מאות יחידות דיור, והקימה את חברת פולי המתמחה בניהול פרויקטים בנדל"ן. במסגרת חברת פולי ליוותה יזמים וקבוצות רכישה הן בצד התכנוני, ליווי פיננסי וליווי דיירים קיימים מרגע החתימה, דרך פינוי הדירות, הבניה והמסירה וליווי רוכשים חדשים עד סיום וליווי ובקרה על הבניה ועמידה בלו"ז... לזאדה ניסיון רב בניהול משא ומתן מול ספקים וקבלנים, מומחיות  במתן פתרונות יצירתיים לצורך קידום הפרויקט. במסגרת שירותי הייצוג שהעניקה לדיירים בפרויקטים שונים, היא וצוותה צברו ניסיון רב ומקצועיות רבה בטיפול קרוב ואישי בצרכי הדיירים תוך מתן מקום מרכזי לשביעות הרצון שלהם. ולצורך כך הקימו פורטל לקוחות ישיר אשר קיים כעשור ומלווה את הרוכשים ומרכז בשקיפות את התקדמות הפרויקט לדיירים והרוכשים.

תפקידינו העיקרי הוא ליישם את ההחלטות בשטח ולהוות זרוע ביצועית שלך כיזם או לכם כנציגות מול עו"ד, הגוף המממן, הקבלן והיועצים השונים, תהליך אשר מעניק שליטה בפרויקט.

ריכוז כל הקשר עם הדיירים: מתן מענה זמין, מקצועי, בליווי הדיירים לאורך כל השלבים דרך חתימה על הסכמים, העמדת מסגרת אשראי, התנהלות מול הבנק, גבייה ובקרת תשלומים , תהליך שחרור כספים, פיקוח על תהליך שינויי דיירים, דיווחים, בקרה על יישום הפרוטוקולים בפועל, בקרה על עבודת הספקים ועד מסירת הדירה בפועל ויישום תיקוני פרוטוקול המסירה ,ע"י יישום תהליכים אלו אנו מקצרים לו"ז ויוצרים חיסכון משמעותי.

השירותים נעשים באופן שיטתי , יסודי ובשקיפות מלאה ע"י מנהלת פרויקט ראשית וצוות שמלווה אותה, בנוסף לפורטל לקוחות המאגד את כל התנהלות הפרויקט באופן כללי וכן עבור כל דייר באופן אישי.

מאחורי פולי למעלה מעשור בניהול ושיווק פרויקטי נדל"ן, למעלה מ 2000 יח"ד במסגרת פרויקטים של תמ"א, פינוי בינוי, קבוצות רכישה ויזמויות.

החזון שלנו: 

להיות החברה המקצועית ביותר בתחום הנדל"ן, להוביל ולקדם יזמים ולקוחות משלב הרכישה ועד המסירה תוך התאמת פתרונות אישיים לכל לקוח ולקוח. להיות מערך שירות מוביל הפועל במקצועיות, באופן שירותי אמין ויעיל ובשקיפות אל מול לקוחות החברה; תוך שמירה על מצוינות והקפדה על שיפור מתמיד. זאת על מנת לסייע ללקוחות החברה להגשים את החלום-בית/השקעה! 

שירותי החברה: 

כמו כן, אנו מעודדים אתכם להקליק על המאמרים הבאים וללמוד אודות אפשרויות נוספות שאנו מציעים לקהל לקוחותינו, כפי שניתן לראות במאמרים הבאים:
הסכם מכר נדלן-שאלות נפוצות

הסכם שיתוף בנדל"ן-הסכמי שיתוף