• עקבו אחרינו:
 התקשרו אלינו כניסת משתמשים

כתבות ומאמרים

מאמר מאת ענת חן זדה- יזם נדל"ן?

המחסור המחמיר בפתרונות דיור בערי המרכז ובמיוחד בתל אביב הביא יזמי נדל"ן רבים להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית שמציע רווח כלכלי גבוה לצד אפשרות לשדרוג משמעותי בחיי הדיירים.
ההזדמנויות הגדולות להוציא אל הפועל פרויקטי בנייה רבים ולא המוניים, אך בו בזמן להעניק שירות טוב לדיירים הקיימים בפרויקט פינוי-בינוי.

 אחד האתגרים הגדולים ביותר של היזם הוא המרוץ אחר השגת הליווי הבנקאי בשלבים המוקדמים של קידום הפרויקט. בעוד שפרויקט התחדשות עירונית ניתן להניע בעזרת הון עצמי נמוך, כדי להביא את הפרויקט משלב התכנון לשלב הביצוע נהיה חייבים לעבור דרך הבנק שמעניק את המימון והליווי הבנקאי. המערכת הבנקאית נמצאת בשיעור ניצול גבוה מאוד של האשראי לנדל"ן ולכן התחרות מצד היזמים על המקורות היא גדולה מאוד, אין הזדמנות שנייה להגיש את המסמכים כדי להשיג את הליווי!!

 לא זו בלבד, אלא שהמערכת הבנקאית נוהגת בשמרנות רבה מאוד עם יזמים בתחום הנדל"ן, בשל סיבות מגוונות ובניהן הקצאת מקורות אשראי נכונה ורצון ללכת עם בעלי ידע וניסיון שהוציאו אל הפועל פרויקטים רבים בעבר. הבנקים דורשים לראות דו"ח אפס, מערכת לבקרה נכונה של עלויות תוך בנייה נכונה של תקציב הפרויקט. הבנקים לא מסתפקים רק בשלב התכנון הם מעדיפים במקרים רבים מומחה שהתנסה בשליטה וניהול של תקציב פרויקט נדל"ן.

 כאן נכנסת אל התמונה חברת פולי ניהול פרויקטים בנדל"ן שהקימה ענת חן זדה, מומחית לניהול פרויקטים בנדל"ן שמאחוריה ניסיון של למעלה מ-20 שנה. זדה מספקת במסגרת שירותיה גם בנייה של מערכת שירות לקוחות אינטרנטית בנדל"ן.

 חברת פולי ניהול פרויקטים בנדל"ן מלווה את היזם לאורך כל תהליך הייזום ודואגת לכל הצד של מתן שירות מלא לדיירים דרך מערכת אינטרנטית ופורטל שירות לקוחות נדל"ן ייחודי שפיתחה.פולי פורטל מעניק כיום שירותים למגוון נרחב של יזמים ומארגני קבוצות רכישה דרכו יכולים הלקוחות בענף הנדל"ן

 קבוצות רכישה בנדל"ן שהתנסו בשירותים שמעניקה פולי נדל"ן העידו על שביעות רצון גבוהה של רוכשי הדירות, כך שהרושם החיובי של הלקוחות הוא הדבר החשוב ביותר למארגן הקבוצה.

 ניהול מדויק של כל פרויקט הנדל"ן עבור היזם, מקל עליו את כל תהליך קבלת היתר הבנייה ומסייע מאוד לזכות בליווי בנקאי. הזמן שווה לכולם כסף, במיוחד בנדל"ן. כל חודש עיכוב בהוצאה לפועל של הפרויקט היא אובדן של הזדמנות במקום אחר והצורך בליווי מלא של חברת ניהול פרויקטים מצדיק את עצמו מהרגע הראשון.