• עקבו אחרינו:
 התקשרו אלינו כניסת משתמשים

כתבות ומאמרים

מאמר מאת ענת חן זדה- יזם נדל"ן - אתה לא חייב לבצע הכל בעצמך

 

במקרים רבים ההתלבטות הגדולה ביותר של יזם נדל"ן בטרם הוא מוציא אל הפועל פרויקט חדש, נוגעת ליכולות ולמשאבים שלו לנהל אותו. במקרים רבים, בידי היזם כבר מספר פרויקט בביצוע, ולמרות שברור שפרויקט נוסף יכניס עבודה נוספת, יספק הכנסות וגם ייצר רווחים, ההבנה כי הטיפול בפרויקט כרוך בלא מעט כאבי ראש ודרישות מדיירים, מביאה את היזם פעמים רבות לוותר.

 

בשוק דיור גואה וביקושים כה משמעותיים באזור המרכז, הצורך בפרויקטים חדשים רק הולך וגובר כל הזמן, המצב הוא שאם אתה לא מנצל את ההזדמנות, מישהו אחר יעשה זאת במקומך, הקרקע לא מחכה להירכש ויש מיד שקופצים על ההזדמנות. קרקע פנויה באזור המרכז, או דיירים המחפשים יזם נדל"ן שיוציא אל הפועל פרויקט פינוי-בינוי/התחדשות עירונית הם קצרי סבלנות. 

 

הדרך שלך כיזם לענות על הזדמנויות ולנצל אותן כשמגיעות לידך היא באמצעות שימוש בשירותים של חברה לניהול פרויקטים בנדל"ן. פולי, חברה לניהול פרויקטים בנדל"ן לוקחת מהיזם את הפרויקט משלב הייזום הראשוני ודואגת להוציא אותו אל הפועל ולמסור את הדירות בפועל לדיירים, במרבית המקרים פולי ניהול פרויקטים בנדל"ן מלווה את היזם ואת הדיירים גם כשנה לאחר מסירת המפתח. הפידבקים שהתקבלו עד היום מהשיטה של פולי לניהול פרויקטים, זיכו את היזמים שעבדו איתה במוניטין וקרדיט רב ואפשרו להם להגדיל את היקף הפעילות והרווחים בצורה מאוד משמעותית.

 

הדרך שבה פולי מנהלת את הפרויקטים בנדל"ן, מעניקה ליזם הנדל"ן ראש שקט ודואגת לענות בצורה שירותית ומהירה על כל הצרכים הנובעים מהפרויקט ולא פחות דואגת, באמצעות פורטל לשירות לקוחות ישיר, כל הצרכים, השינויים. בזכות הניסיון של הצוות של פולי לניהול פרויקטים, יזמים אחדים גם זכו לתרומה כלכלית משמעותית ומענה על אתגרים שנוצרים במהלכו ואלה לעתים מנעו עיכובים מיותרים ואף סיפקו הקדמות משמעותיות בלוח הזמנים – אלה הן זן נדיר מאוד בענף הנדל"ן ובוודאי שוות כסף וממון רב לדיירים וליזם הנדל"ן שנהנו מהן. 

 

יזם נדל"ן, כדאי לך לבחון את השירותים של חברת פולי לניהול פרויקטים בנדל"ן ולהצטרף אל מגוון של יזמים מרוצים שנהנים משירותים הכוללים גם ליווי מלא של פרויקט בנדל"ן. אתה יכול להישאר יזם ולספק מענה מהיר יותר ושירותי יותר לרוכשי הדירות, כך תוכל להתמקד בשלב הבא, להגדיל את רווחיך ולזכות בראש שקט. בניגוד לססמה המוכרת "עשה זאת בעצמך", הגישה בענף הנדל"ן היא שאף אחד לא יכול להיות מומחה בכל השלבים, תן למומחים בניהול פרויקטים לנהל את הפרויקט וכך לא תהיה חייב לבצע את הכל בעצמך, בדרך כזו הפרויקט יתקדם מהר יותר ואתה תתפנה לביצוע פרויקטים נוספים. 

מתעניינים בכל הנוגע אל קבוצות רכישה? המאמר הבא יעזור ויעשה לכם את הסדר שאתם מחפשים בנושא.